kontakt@pranie-dywanow-warszawa.com


Czyszczenie profesjonalne Warszawa

iNOVA CLEAN : Pranie wykładzin w Warszawie

Państwa wykładziny straciły piękno pierwszego dnia? Są brudne i poplamione? Firma iNOVA CLEAN służy klientom indywidualnym i firmom w zakresie czyszczenia i dezynfekcji wykładzin w Warszawie. iNOVA CLEAN czyści wykładziny biurowe, hotelowe, ale także w domach prywatnych i w mieszkaniach.

Po co czyścić wykładziny?

Wykładziny to siedlisko roztoczy, które powodują wiele alergii. Dla Państwa zdrowia ważne jest, aby je odpowiednio pielęgnować i eliminować piach, włosy, sierść, pył i kurz. Czyste wykładziny to także wizerunek marki dla firmy lub biura. Radzimy regularnie prać dywany, aby utrzymać je dłużej. Plamy osadzone zbyt długo są trudne do usunięcia.
 
Jakie metody czyszczenia wykładzin?
 
W zależności od powierzchni, materiału, stanu wykładziny oraz warunków użytkowania zastosujemy samponowanie i czyszczenie maszyną jednotarczową lub ekstrakcję. Wykładziny odzyskują ożywione kolory, przyjemny zapach i nienaganną higienę dzięki naszej metodzie, która eliminuje alergie, roztocza i bakterie. Produkty czyszczące ułatwiają odkurzanie i zapewniają wykładzinie naturalną miękkość. Nova Clean zwraca piękno wykładzinom dzięki profesjonalnemu czyszczeniu!